"НЕ ЗНАМ ЗАШТО ЈЕ ПОМИЊАЛА МОЈУ ДЕЦУ" Вучић: То да ли ће мене Алах да казни или Бог, на Богу је, не на Мунири Субашић
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обратио се у Палати Србија где је прокоментарисао срамне изјаве Мунире Субашић.
Фото: Новости/Профимедиа
- Ја сам и госпођи Субашић и свима који су претрпели губитке, изразио саучешће, пружио руку. Не знам зашто је морала да помиње моју децу. О томе да ће Алах да ме казни, молићу се Богу да се та врста фатве не односи на моју децу, за мене није важно. Јесте видели да је дошло до преокрета? Прво се помињу моја деца, а после каже "деци све најбоље". То да ли ће мене Алах да казни или Бог, на Богу је, не на Мунири Субашић - истакао је Вучић.
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (7)