"ТОГ ДАНА ВУЧИЋ НИЈЕ ИЗГУБИО ОБРАЗ, АЛИ ЊЕГОВИ ДОМАЋИНИ ЈЕСУ": Вулин о покушају убиства у Сребреници
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе Србије и сенатор Републике Српске Александар Вулин огласио се поводом навршавања девет година од покушаја убиства актуелног шефа државе Александра Вучића у Сребреници.
Фото Министарство одбране
- Пре 9 година, у Сребреници руља је покушала да убије премијера Србије Александра Вучића. Док су га линчовали крај њега није било ниједног министра из Босне и Херцеговине. Нико од домаћина и организатора није покушао да обузда руљу, нико се никада није извинио, и нико никада није одговарао. Александар Вучић није дозволио да покушај његовог убиства утиче на односе са Босном и Херцеговином. Не зато што није требало да утиче, већ зато што није дозволио да утиче. Кривце за покушај убиства Александра Вучића треба тражити у органима који су требали да заштите премијера Србије. Тог дана Александар Вучић није изгубио образ, али његови домаћини јесу - поручио је потпредседник Владе Србије и сенатор Републике Српске Александар Вулин поводом навршавања девет година од покушаја убиства актуелног шефа државе Александра Вучића у Сребреници.
ПОЛОВНИ ХРВАТСКИ "РАФАЛ" СЕ ПОКРАВИО ЧИМ ЈЕ ПОЛЕТЕО: Хитно морао да прекине лет
ЈЕДАН од борбених авиона „Рафал“ Хрватског ратног ваздухопловства морао је у четвртак да прекине планирани лет због техничких проблема који су се појавили при полетању.
16. 01. 2026. у 21:12
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)