БОЖИЋ: Шолакови медији обмањују лажима и измишљотинама
САНДРА Божић, члан Председништва Српске напредне странке, огласила се саопштењем поводом лажи на рачун председника Србије Александра Вучића и изборних резултата, објављених у медијима Драгана Шолака.
Фото: СНС
"Нема лицемернијег и срамнијег покушаја манипулације грађанима Србије, од овог који можемо видети на насловницама Шолакових медија. Ради се о безобразлуку и бесрамности које имају недовољно интелигентни или преко сваке мере зли људи за које је лаж средство доласка на власт. Избори у децембру показали су шта грађани мисле о онима који свој политички план и програм заснивају на празним обећањима и мржњи према председнику Србије Александру Вучићу и његовој породици.
Ради се о срамном покушају дискредитације резултата децембарских избора на којима је политика председника Вучића и СНС добила недвосмислено већинску подршку, док је опозиција због своје неспособности, обмана и међусобних размирица изгубила и оно мало подршке што су напабирчили. Познат је модел по којем тајкунски медији раде и заснива се на крилатици - што горе за Србију, то боље за опозицију, чији су гласноговорници. Идентичну кампању воде увек када схвате да су беспомоћни и очајни због чињенице да политика деструкције и насиља које промовишу има све мању подршку у народу, који сваки пут обмањују новим лажима и измишљотинама.
Такви покушаји обмане пролазили су онда када су користили несрећу жртава два страшна масакра које Србија не памти, кријући се тако иза маске тобож брижних и забринутих људи. Тада се испоставило да су једино забринути око свог политичког рејтинга и борбе око међусобне превласти унутар опозиције, па су тако и прошли на изборима које су убедљиво изгубили. Очигледно је да су и сада забринути због исте ствари, а то је чињеница да су схватили да немају подршку какву су очекивали на локалним изборима па свим силама грабе да лажима и обманама скрену пажњу на себе. Верујем да ће ово стање постизборног шока проћи када схвате и помире се са чињеницом да су следећи избори тек 2027. године, а до тада ћемо сведочити многим покушајима обмана, лажним истраживањима и опскурним насловима".
Препоручујемо
ВУЧИЋ О ИЗБОРИМА: Задовољан сам великим бројем гласова у Нишу, упркос кампањи неистина
06. 07. 2024. у 12:27
"ОПОЗИЦИЈА БОЉЕ ДА НЕ ГЛЕДА ИСТРАЖИВАЊА" Вучић: СНС на преко 51 одсто
06. 07. 2024. у 12:14
ВУЧИЋ: ЕУ за пругу Ниш - Димитровград Србији поклонила 80 милиона евра
06. 07. 2024. у 11:50
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)