БРУТАЛАН ВУЧИЋЕВ ОДГОВОР АМБАСАДИ САД У БиХ: Нису навикли да постоје независне земље, као и лидери који не желе да се додворавају
ПОСЛЕ саопштења Амбасаде САД у Сарајеву да је закључци Свесрпског сабора "напад на Дејтонски споразум", на Инстаграму се огласио председник Србије Александар Вучић и најавио одговор.
Фото Драган Миловановић
- Америчка амбасада у Сарајеву је рекла своје. Сутра ће добити одговор. Први пут ћу као председник Србије да им поставим питања, а верујте ми, одговор неће имати, иако се тиче баш Дејтонског споразума. Проблем је у томе што они нису навикли да постоје независне и суверене земље, као ни лидери који не желе да се додворавају њима, већ да бране интересе сопственог народа. Биће занимљив дан, а мало ми је фалило да помислим да су довољно паметни у америчкој амбасади у БиХ да не коментаришу Сабор и да се не срамоте. Овако, следи одговор. Постоји једна мала земља на брдовитом Балкану... - написао је Вучић на Инстаграму.
Препоручујемо
ВУЧИЋЕВ ДЕДА ИМАО МОЋАН НАДИМАК: По њему га знали од Сплита до Бањалуке
13. 03. 2026. у 20:10
"МЛАДИ ИМАЈУ ШАНСУ ДА ОСТАНУ У СВОЈИМ РОДНИМ МЕСТИМА": Брнабић у посети Лучанима
13. 03. 2026. у 19:32
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)