МАРИНИКА ОЛАДИЛА МАНОЈЛОВИЋА: Не дамо фотеље и мандате

Биљана Ристивојевић

05. 06. 2024. у 12:09

МАРИНИКА Тепић, потпредседница Странке слободе и правде, рекла је, одговарајући на позив лидера Крени-промени Саве Манојловића да опозиција врати мандате и изађе из Скупштине града Београда, Ниша, Општине Нови Београд, као и из републичког парламента због изборних махинација, да је "накнадна памет нанела пуно штете грађанима".

МАРИНИКА ОЛАДИЛА МАНОЈЛОВИЋА: Не дамо фотеље и мандате

Фото: Принтскрин

- Од почетка се боримо за победу над режимом и да за то, пре свега, морамо инсистирати на изборним условима. Сматрамо да је ова накнадна памет нанела пуно штете грађанима, јер су изласком на изборе легитимизовали Вучићеву „изборну“ победу. Такође сматрамо и да опозиција ултиматуме треба да поставља политичком противнику Вучићу, а не опозиција опозицији, као и да опозиционе организације треба међусобно директно да разговарају, а не преко медија - навела је Мариника Тепић.

БОНУС ВИДЕО: Хоће да остави народ без плата, пензија и струје: Саво Манојловић спрема терор и Мајдан у Србији!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо; САД ће управљати земљом (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Трамп шаље Мадура у логор Гвантанамо; САД ће управљати земљом (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.

03. 01. 2026. у 07:45 >> 19:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ДУГО ПРИПРЕМАНО РАЗБОЈНИШТВО Шешељ после агресије на Венецуелу очекује амерички напад на још једну државу