НАСИЉЕ ОПОЗИЦИЈЕ НЕ ПРЕСТАЈЕ: Физички напад на члана СНС у Вајској, хаос који праве у градовима се прелива у мање средине (ФОТО)
ДА опозиција нема намеру да стане са насиљем види се на примеру Вајске.
Фото: nsuzivo
На бирачком месту 18 у насељеном месту Вајска у општини Бач, дошло је до физичког напада на становника овог бачког села и члана Српске напредне странке Зорана Мишковића у тренутку када је ишао да испуни своју грађанску дужност.
На њега је физички насрнуо Младен Борић, члан Групе грађана “Мој Бач“, коју предводи Здравко Вулин.
Фото: nsuzivo
На основу слика које смо добили Зорану је разбијена аркада и има подлив испод ока.
Органи реда су обавештени о овом инциденту и очекујемо да ће виновник инцидента бити процесуиран.
(нсузиво)
Препоручујемо
ИЗБОРНА НОЋ ИЗ ШТАБА СНС-А: Шапић саопштио најновије резултате избора у Београду по општинама (ВИДЕО)
02. 06. 2024. у 19:39 >> 23:04
ПРЕБИЈЕН ПРЕДСЕДНИК МЕСНОГ ОДБОРА СНС ЗЕМУН: Нападнуте и страначке просторије (ФОТО)
02. 06. 2024. у 19:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)