ОВО САМ НАУЧИЛА ОД ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Ана Брнабић о пројектима у Овчарско-кабларској клисури

30. 05. 2024. у 21:42

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић изјавила је данас да је идеја била да када се већ градњом ауто-пута од Чачка до Пожеге измешта саобраћај из Овчарско-кабларске клисуре, да се онда додатно уради нешто и у самој клисури.

ОВО САМ НАУЧИЛА ОД ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Ана Брнабић о пројектима у Овчарско-кабларској клисури

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

- Оно што је била идеја то је да када већ радимо историјску ствар, а то је ауто-пут од Чачка до Пожеге и измештамо саобраћај из Овчарско- кабласке клисуре, што је један од најлепших предела у Европи, да паралелно радимо ствари. Па тако када изместимо већ саобраћај да то некако вратимо људима, и кренули смо да улажемо у клисуру, средили смо природњачки музеј, довели приступни пут до свих манастира и тај врх Каблара је стварно кров Србије и сад тамо завршавмо видиковац који ће имати стаклени под, казала је вечерас Брнабић на ТВ Пинк.

Она је нагласила да је то нешто што је научила од председника Србије Александра Вучић.

- Научила сам да  не завршите само један, већ да када видите да тај пројекат вуче неколико ствари, да то и урадите. То је за мене важно и велико и показује колико нам је стало до људи и Србије, казала је она.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (26)

Sve počinje od jednog momenta…