УЗ СНАГУ НАШЕ СРБИЈЕ ИМАО САМ СНАГЕ ДА БРАНИМ НАРОД ХРАБРИХ И ПОНОСНИХ: Моћне речи председника Александра Вучића у Ваљеву
НА МИТИНГУ Српске напредне странке у Ваљеву, Изборне листе „Александар Вучић - Ваљево сутра“, на платоу испред Дома културе, окупљенима се обратио и председник Александар Вучић.
Фото Танјуг/Марко Ђоковић
Истакао је да је још под утиском велике борбе у Њујорку, те да је стизао само колико је било неопходно и што му налаже функција председника да прати унутрашња дешавања у Србији, управо због борбе у Њујорку и око Савета Европе и великих обавеза које су оне пратиле.
- Још не могу ни да се привикнем на оно што се у земљи догађа. Имао сву вашу снагу, целе наше Србије, да браним народ храбрих, да браним народ поносних! Зато се данас сваки грађанин Србије осећа достојанствено и поносито већ зато што је цена Србија је стајала уз мене и хтела да покажемо свету да смо само обичан народ који жели да живи у слободи и ништа више! - поручио је председник.
Препоручујемо
ОВО ЈЕ МОЈЕ ОБЕЋАЊЕ ВАЉЕВЦИМА: Вучић најавио нове инвестиције у Колубарски округ
26. 05. 2024. у 12:43
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)