ЦИРКУС САВА МАНОЈЛОВИЋА: Бован – Лидер покрета Крени промени се служи неистинама, оверивачи су били обезбеђени

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

07. 05. 2024. у 16:42

ПРЕДСЕДНИК Градске општине Нови Београд Бојан Бован изјавио је да су неистинити наводи Сава Манојловића о томе да су му оверивачи обезбеђени тек након његовог упада у зграду Општине.

ЦИРКУС САВА МАНОЈЛОВИЋА: Бован – Лидер покрета Крени промени се служи неистинама, оверивачи су били обезбеђени

Фото: Принтскрин

-Оно што нисмо желели да прихватимо, био је захтев да оверивачи раде супротно закону и прописима, у неадекватним условима, испод шатора на отвореном – каже Бован. – Представницима Покрета „Крени промени,“ понудили смо коришћење шалтер сале у згради Општине и тиме обезбедили сва неопходна права за прикупљање потписа подршке њиховим изборним листама. Са тим предлогом сагласили су се, и у потпунусти су га разумели, и представници Покрета, који су били у Општини неколико сати пре „упада“ – каже Бован.

Све што се дешавало у просторијама општине, током дана је покушај прављења представе за јавност Покрета „Крени промени“ и самог Манојловића у циљу подривања изборног процеса и лажног представљања, да су на било који начин дискриминисани.

-Најбољи доказ за то је што су прихватили услове и локацију за оверу потписа од стране два општинска оверивача, који су им били омогућени пре инцидента – каже Бован.

Градска општина Нови Београд је поштујући своју законску обавезу омогућила свим политичким актерима и грађанима, да испуне своје демократско право и прикупљају потписе за изборне листел, тако што је изашла у сусрет захтевима који су поднети за обезбеђивањем оверивача.

-У Градској општини Нови Београд, правила која се односе на изборни процес су јасно дефинисана и једнака за све, тако да се на силу никако не могу мењати – закључује Бован.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг