ВУЧИЋЕВ МАТ ЗАПАДУ: Хајде да гласамо да су Хрвати починили геноцид у Јасеновцу и Немци у Крагујевцу

Novosti online

23. 04. 2024. у 19:21

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић предложио је да се гласа о немачком и хрватском геноциду над Србима у Јасеновцу и Крагујевцу.

ВУЧИЋЕВ МАТ ЗАПАДУ: Хајде да гласамо да су Хрвати починили геноцид у Јасеновцу и Немци у Крагујевцу

vikipedija

- Видео сам да су људи воема забринути, бар код 70,80 земаља. Неки ће гласати за, неки против, неки ће бити уздржани. Због недостатка инклузивнности, консултација, због тога што не желе да повреде Србију и разуме зашто то неко ради. Посебно што не могу да добију одговор од подносилаца текста резолуције на питање "зашто у овом тренутку". Нико не може да добије одговор на то питање. Како да добију, јер би морали да уђу у корен зашто то раде против Срба у овом тренутку. Они ће да кажу да је то цивилизацијско достигнуће... Хајде да гласамо да су Хрвати починили геноцид у Јасеновцу, хајде да гласамо да сте ви Немци то урадили у Крагујевцу. Цивилизацијска вредност - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Кампању почиње изградњом џамије: Куртијева најава додатно унела немир у Србе у северној Митровици