БРУКА ЛАЖНОГ ПАТРИОТЕ: Алексићев посланик једини се није јавио за реч у Савету Европе (ВИДЕО)
ЂОРЂЕ Станковић из Народног покрета Србије Мирослава Алексића није желео да се јави за реч и брани интересе Србије на заседању Парламентарне скупштине Савета Европе, где је усвојена препорука о пријему такозваног Косова у СЕ.
Foto: Printskrin
Тражио санкције за Србију, забрану Вучића, крао тоалет-папир, па стао на Куртијеву страну - али се није јавио за реч да брани своју земљу.
Међутим, Станковићу није било тешко да буде међу ђиласовцима који су недавно у Стразбуру тражили увођење санкција Србији.
БОНУС ВИДЕО: ЗАШТО САДА И ЗАШТО НА СРБИЈУ? Министар Мали о разлозима притисака на Србију
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)