САДА МЕ ЗОВУ СА СВИХ СТРАНА ДА МЕ УБЕДЕ: Вучић - Хоће компромисно решење, нема ту компромиса
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је Јутарњег дневника на РТС-у. Он је рекао је да ће најдоминантније светске силе лобирати за резолуцију о Сребреници у УН, али да ће им се Србија супротставити снажније него што мисле.
Foto: RTS Printskrin
Председник је напоменуо како су њихова објашњења смешна, алудирајући на то како му је пар пута речено да док се не формира ЗСО, Србија не мора ништа, али је то очигледно заборављено.
- Послали смо многа писма, наставићемо да радимо. Зову ме са свих страна не би ли ме у нешто убедили. Хоће да разговарају о компромисним решењима. Нема ту компромиса. Кажу да не пише у Резолуцији да то има везе са Србијом и српским народом... Па немојте, молим вас - рекао је председник.
- Све те трикове дечје које користе... Па добро, урадите то, али ћете морати да се суочите са последицама - додао је он, те поменуо како ово отвара Пандорину кутију.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)