ОРЛИЋ О СРАМНИМ НАПАДИМА НА ПРЕМИЈЕРА ВУЧЕВИЋА: Ко је таквима мета не треба му веће признање - да је частан човек (ФОТО)
ПОТПРЕДСЕДНИК Главног одбора Српске напредне странке, Владиир Орлић, огласио се на свом Твитер налогу поводом најновијих лажи изнезених од стране Нове С.
Фото: СНС
- Бљутава лаж, огавна прљавштина, таблоидна клевета и свакодневна бестијална дехуманизација једног човека, његове породице, сваког његовог сарадника - ето, на то се свео читав свет: тајкуна, пљачкаша и криминалаца. Ко је таквима мета: не треба му веће признање - да је частан човек. - поручио је Орлић.
Препоручујемо
НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАЊУ ИВИЦЕ ДАЧИЋА: Огласио се министар Лончар
02. 03. 2026. у 10:39
СКАНДАЛ БЛОКАДЕРА У КУЛИ: Штампали дресове за Хрвате и хвалили се (ФОТО)
02. 03. 2026. у 08:12
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)