НИ СТИДА НИ СРАМА ТАЈКУНСКИХ ГЛАСИЛА: Георгиев исмева врхунског научника који може отац да му буде (ФОТО)

19. 03. 2024. у 11:24

ПРЕДСТАВНИЦИ Ђиласове опозиције Србија против насиља наставили су и данас, други дан скупштинске расправе, да спроводе чисто насиље! Мирослав Алексић је ударио припадника обезбеђења, док се Борислав Новаковић залетео на Стојана Раденовића, човека од 76 година.

НИ СТИДА НИ СРАМА ТАЈКУНСКИХ ГЛАСИЛА: Георгиев исмева врхунског научника који може отац да му буде (ФОТО)

Фото: Принтсцреен/Нова С

Међутим, поред покушаја физичког напада на председавајућег Народне скупштине, на друштвеним мрежама опозициони полторни исмевају Раденовића. Тако је тајкунски уредник скромног образовања са уличарским речником покушао да исмева врхунског, у свету признатог научника, који може отац да му буде.

Наиме, Слободан Георгиев је на свом званичном Икс налогу објавио:

- Јел има фризер у скупштини? Кравата?

Фото: Принтскрин

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

Sve počinje od jednog momenta…