ВУЛИН ПОВОДОМ ГОДИШЊИЦЕ СМРТИ СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА: Идеје слободне Србије нису умрле са Милошевићем, иако је за ту идеју Милошевић живео

Марко Колашинац
Марко Колашинац

11. 03. 2024. у 10:56

ДОСКОРАШЊИ директор БИА и оснивач Покрета социјалиста Александар Вулин огласио се поводом годишњице смрти Слободана Милошевића.

ВУЛИН ПОВОДОМ ГОДИШЊИЦЕ СМРТИ СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА: Идеје слободне Србије нису умрле са Милошевићем, иако је за ту идеју Милошевић живео

Фото: Новости

- У времену у коме је живео, политика Слободана Милошевића је била једина могућа, а и данас је једина исправна. Идеје слободне Србије нису умрле са Слободаном Милошевићем, иако је за идеју слободне Србије Слободан Милошевић живео. Ниједан пријатељ Слободана Милошевића није био непријатељ Србије, али ниједан непријатељ Слободана Милошевића није био пријатељ Србије - поручио је доскорашњи директор БИА и оснивач Покрета социјалиста Александар Вулин који је одао пошту бившем председнику Србије и СР Југославије Слободану Милошевићу. 

Вулин је положио венац на гроб Слободана Милошевића у Пожаревцу у пратњи функционера и чланова Покрета социјалиста.

Слободан Милошевић, бивши председник Србије и Савезне Републике Југославије, умро је на данашњи дан пре осамнаест година, 11. марта 2006. године, у Хагу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)