"ДА У СВАКОМ СЕЛУ ОСЕТИТЕ БОЉИТАК" Вучић: Тражићемо неколико милијарди евра да уложимо у путеве широм Србије

Новости онлајн

10. 03. 2024. у 12:58

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је данас у Памбуковици да ће држава тражити неколико милијарди евра које ће уложити не само у нове аутопутеве, већ и у локалне путеве широм Србије.

ДА У СВАКОМ СЕЛУ ОСЕТИТЕ БОЉИТАК Вучић: Тражићемо неколико милијарди евра да уложимо у путеве широм Србије

Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

- Очекујем да вас у наредних месец дана обавестимо колико ћемо милијарди евра да уложимо по Србији. Да у сваком селу осетите бољитак - рекао је Вучић током обраћања грађанима. Вучић је рекао да је суштина у томе да држава буде јака и да Србија то данас јесте.

- Држава данас добро ради и људи се тога сете када прође време и помало смо размажени и чекамо да нам све држава заврши, а ако нам не заврши увек је држава крива. Хтео сам да се захвалим вама који разумете да није лако и хоћу да наравимо још много путева. Тачно је да само снажна држава то може да уради, ова оба дела неће испасти мање од шест милиона евра, а имамо много Памбуковица у Србији и других места - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих