"НЕ ТРЕБА ГУБИТИ ВРЕМЕ" Вучевић: Београдске изборе треба расписати што пре

ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар одбране Милош Вучевић изјавио је данас да београдске изборе треба расписати што пре.

НЕ ТРЕБА ГУБИТИ ВРЕМЕ Вучевић: Београдске изборе треба расписати што пре

Фото З. Јовановић

Он је гостујући на телевизији Прва рекао да не треба губити време јер се на тај начин заправо губи време за организацију Експа 2027 и великих инфраструктурних пројеката, али и за побољшања услова живота и стандарда грађана и за велике инвестиције у Београду.

- Мислим да ако изгубимо још две-три недеље зато што неком не одговара да прекида одмор, или да ће добити неки поен на злоупотреби неког догађаја као што је оно што нам се десило 4. маја 2023. то није добро - рекао је Вучевић.

Он је рекао да је предлог да Ана Брнабић буде председник Скупштине Србије добар и истакао да је она својим радом и залагањем заслужила поверење и подршку не само једне политичке странке, него, како је нагласио, и јавности и грађана Србије.

- Она ће се добро снаћи, биће одличан председник Скупштине Србије и мислим да ће моћи да председава, односно да води парламент у наредне четири године и чека је пуно посла - рекао је Вучевић.

Како је додао, и Скупштину Србије чека пуно посла у погледу законодавних иницијатива и усвајања закона и одлука.

БОНУС ВИДЕО: СИВА КЊИГА 2024 - Одржана 16. годишња конференција о економским реформама у Србији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (30)

Работайте, братья! Отели га исламисти, он показао храброст! Путин га прогласио херојем - ко је Рус који стоји иза легендарног поклича