"'ВУЧИЋЕВ САРАДНИК ОЧИТАВА БРОЈИЛА' А ЈА ПОЈМА НЕМАМ КО ЈЕ ЧОВЕК": Председник раскринкао намере опозиционих медија који раде против Србије
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је током обраћања медијима говорио о томе како осим тога што притиске на Србију врши спољни фактор постоје и људи из наше државе који то раде.
Фото: Новости
- Већинска Србија и наш народ то не прихватају и зато су притисци све већи. Они се проводе преко институција, организација и агенција, као и преко политичара. Преко медија, они имају задатак за сталну криминализацију Србије, стварање опште атмосфере веома лоше. Како се то ради? Имате пример, јуче су објавили уЈунајтед групи, "Вучићев сарадник очитава бројила у Србији", то је насловна страна, а ја немам појма ко је човек. Нит ми ишта значи његово име и презиме, а онда се испостави да је он мој сарадник тако што је био кум на некој слави пре неколико година у Новом Саду. Дехуманизација, "Вучићев отац му није отац, син му није син" и тако даље, до опште атмосфере где ти људи, после безброј понављања, изгледа да су поверовали то, а то је прича Борка Стефановића који каже "Вучић нас води у сиромаштво и корупцију", а људи у Србији никада мање сиромашно нису живели.
Препоручујемо
НЕМА ЗАШТИЋЕНИХ: Историјска заплена дроге потврда одлучне борбе државе против криминала
29. 01. 2026. у 21:35
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (44)