"ОСМОРО СПЕЦИЈАЛАЦА МЕ ЈЕ КРВНИЧКИ ТУКЛО": Потресно сведочење Душана Обреновића којег је Куртијева полиција мучила у затвору (ВИДЕО)
МЛАДИ Душан Обреновић, којег су Куртијеви полицајци ухапсили у Звечану и држали више од пола година у затвору без икаквог основа, огласио се на јутјуб каналу "Проповеди и предавања" где је изнео своје потресно сведочење о тортури коју је прошао.
Фото: Јутјуб принтскрин/ Православне Поуке, Проповеди и Предавања
У разговору са протојерејем Гораном Ковачевићем Душан је открио разлоге одласка на протест у Звечан, где је и ухапшен при чему се осврнуо и на то кроз какав је третман прошао у затворима у Гњилану и Подујеву.
- Одвели су ме у општину где су ме убацили у једну просторију и почело је осам њихових специјалаца да ме бије крвнички. Тукли су ме песницама и шамарима њих осморица са фантомкама на глави. Лице ми је цело било нагрђено, нисам могао ни да га препознам. Цео сам био крвав и поцепан по лицу, аркада ми је била поцепана и на бради ми се буквално кост видела колико ми је било откинуто парче меса - рекао је Душан.
Препоручујемо
ПОТВРЂЕН КРЕДИТНИ РЕЈТИНГ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ: Огласио се министар Синиша Мали
10. 07. 2026. у 23:27
ЛУДИЛО БЛОКАДЕРА: Вућић крив што ради путеве! Лети, што сад? Зими - што сад? (ВИДЕО)
10. 07. 2026. у 19:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (3)