БАХАТЕ НЕЗНАЛИЦЕ ХОЋЕ ДА УКИНУ ЗАКОН: Вучић поручио опозицији - Хвала што сте признали да не можете да ме победите
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић током паузе на Минхенској безбедносној конференцији обратио се медијима из Србије.
Фото: Принтскрин ТВ Пинк
О изјавама "Прогласа" председник је рекао:
- Ти услови показују степен њиховог незнања и бахатости. Они данас имају увид у бирачки списак. И то можете да проверите и данас и увек. Никада ништа неће да ураде, осим што ће да лажу за адресе. Тако су и живе проглашавали мртвима, што је страшно. Све је то упаковано због једне ствари. Они хоће да укину Закон и да кажу да је њихова политичка жеља и воља јер су они тобож морална вериткала друштва. "Ми смо одлучили нема избора, ако се Вучићево име појави". Хвала вам што признајете да ме никад нећете победити. У складу са законом је да било која листа носи било које име. Кажу они " Вучић се не понаша противзаконито, већ је проблем што не можемо да га победимо" - каже он.
Вучић додаје да ако буде нових београдских избора, онда ће се чекати до 1. или 2. марта.
- То су законски рокови. Нема то свиђа се Перици, Јовици... Него имате закон. Неће било чија политичка воља да руши институције Србије - изјавио је председник и додао "сачувај ме Боже њих и њиховог морала".
Препоручујемо
ВУЧИЋ: Имали смо много важних састанака,шта год да радимо Еxпо нам је у глави
16. 02. 2024. у 19:12
ВУЧИЋ СЕ ОБРАТИО ИЗ МИНХЕНА: Председник о састанку са светским лидерима, економији и опозицији (ВИДЕО)
16. 02. 2024. у 18:36 >> 19:15
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (76)