ШОЛАКОВИ МЕДИЈИ ТВРДЕ ДА ЈЕ НЕВИН: Погледајте како студент права моткама напада полицајце (ВИДЕО)
ДИМИТРИЈЕ Радовановић је одличан студент права кога је диктаторски режим Александра Вучића потпуно невиног ухапсио и држао у притвору.
Фото: Принтскрин
То пише у свим Шолаковим, ђиласовским хејтерским медијима. Ево већ месец и по дана како на Н1, Нова С, у Данасу, НИН-у, Недељнику објављују срцепарајуће приче о невином студенту који страда на правди Бога…
Сликали су га како казну кућног притвора служи у студентском дому, ‘јер други дом у Београду нема’, писали како сирома’ не може ми до студентске мензе, него му колеге доносе храну у собу… Цитирили су, интервјуисали су Димитрија, он се клео да никада никога напао није, да му тако нешто никада не би пало на памет јер је студент права и јер, како је рекао - ‘има зрно мозга у глави’, плачним гласом се хвалио и да је из кућног притвора положио један испит, деветку је, тврди, добио… Сјајна прича, јелте, која доказује да је Вучићева власт злочиначки режим који уништава животе и нашој деци, најбољим, узорним студентима.
Фото: Принтскрин
Е, али онда се појавио снимак. Ево га, извол’те погледајте. Тај ‘добар дечко, узорни студент’ Димитрије Радовановић је 24. децембра прошле године испред Скупштине града Београда моткама нападао полицајце!?! Јасно се види како он лично мотку баца на полицајце, нечије синове, браћу, очеве. Очигледно је са снимка и да студент Димитрије одушевљено подржава хулигане који око њега такође крвнички нападају полицајце.
И? Шта ћемо сад? Шта ћемо сад када су ухваћени у још једној страшној лажи? Хоће ли се студент извинити јавности због својих лажи, хоће ли одговарати ђиласовски медији који су без провере проносили његове лажи?! Па, неће. Ћутаће. Ову лаж затрпаће новим лажима.
А, ваља рећи и то да је пример ‘невино страдалог студента’ Димитрија Радовановића био један од аргумената у Стразбуру где су жути олоши прошле недеље изгласали антисрпску резолуцију Европског парламента.
Препоручујемо
ММФ ОТКРИО ШТА ЧЕКА СРБИЈУ! Мацут: Експо ће бити мотор развоја целе земље
12. 07. 2026. у 12:13
КУРТИ СЕ ГРЧЕВИТО ДРЖИ ВЛАСТИ! Ако не склопи договор – лажна држава поново на изборе
12. 07. 2026. у 09:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (40)