СКАНДАЛ У СЕВЕРНОЈ МИТРОВИЦИ: Због посете лажног министра Свечље, уклоњен билборд са заставом Србије
ТАКОЗВАНА косовска полиција уклонила је данас билборд са заставом Србије на брду у насељу Крои и Витакут у северном делу Косовске Митровице, саопштио је заменик директора полиције за регион Север Ветон Ељшани.
Фото: Новости
Он је навео да је то учињено због посете министра унутрашњих послова привремених приштинских институција Џељаља Свечље, преноси Економија онлајн.
- Косовска полиција је данас обезбеђивала насеље Крои и Витакут док су у посети били министар унутрашњих послова и министар локалне самоуправе. За то време је уклоњен билборд који је био на брду у близини - рекао је Ељшани.
Препоручујемо
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)