ВАЖАН СУСРЕТ: Председник Вучић данас са Лајчаком у Београду
САСТАНАК председника Србије Александра Вучића и специјалног представника ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослава Лајчака најављен је за данас.
Фото: Танјуг
Председник Републике Србије Александар Вучић састаће се данас са специјалним представником Европске уније за дијалог Београда и Приштине и друга регионална питања Западног Балкана Мирославом Лајчаком, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
Састанак ће бити одржан у 12.30 часова, у згради Генералног секретаријата председника Републике, наведено је у саопштењу.
БОНУС ВИДЕО: АМБАСАДОР КИНЕ ОТКРИО: Низ манифестација у Србији поводом Кинеске Нове године
Препоручујемо
ИЗАСЛАНИК ЕУ ЛАЈЧАК: Захвалност Француској на подршци дијалогу Београда и Приштине
10. 01. 2024. у 12:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље
НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.
16. 07. 2026. у 19:23
Коментари (57)