ВУЧИЋ ОПОЗИЦИОНЕ МЕДИЈЕ ПОСТАВИО НА МЕСТО: Шта ви хоћете да ја кажем? Немам ја 619 милиона евра
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић током посете Врању говорио је о претходним изборима.
Фото: Новости
- Не бавим се локалним изборима, моје је било да помогнем. Убедљиво смо победили ове ваше штићенике. Добили смо више десетина хиљада гласова више него они и то је за нас значајна победа под тешким условима, језиве кампање која је вођена против нас. Кампање неистина. Они објаве да смо покрали изборе, оптужите ме да сам лопов и не дате ми да одговорим. Не могу да дођем на телевизију где ми се вређа породица и где сам ја Хитлер. Не пада ми на памет да дођем тамо. Они све време раде нешто што је највећа превара, а кад каже да то није тачно, онда су они на удару. Шта ви хоћете да ја кажем? Немам ја 619 милиона евра. Нетачно је да сам Адолф Хитлер и није баш пристојно да Видојковић мени опсује мајку. Говорили сте да сам умешан у Јовањицу, сви и уредници и гости на телевизији. И онда је Јелена Зорић поштено и отворено рекла да нисам умешан - рекао је Вучић одговарајући на питање новинарке Н1.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)