ШЕШЕЉЕВ АМАНЕТ СРБИМА: Најјача порука лидера радикала пред одлазак са чела странке
ПРЕДСЕДНИК СРС Војислав Шешељ званично више неће бити лидер радикала од 12. маја.
Фото: Н. Скендерија
Шешељ је за "АЛО!" рекао шта је његов аманет Србима:
- Национализам, демократија, република, савез са Русијом... Да се једног дана кад-тад ослободи цело Косово и Метохија, да се ослободи цела Република Српска, да се ослободи Република Српска Крајина. Укључујући и Дубровник, укључујући многе територије које је ЈНА без икаквог разлога напустила 1990. и 1991. године - казао је Шешељ у емисији "У рингу".
Када је реч о црвеним линијама, које се не смеју прећи, вођа радикала наводи три ствари.
- Не у ЕУ, не у НАТО, не с онима који признају независност тзв. Косова - поручио је Шешељ.
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (1)