СРБИ КРЕЋУ СА СМЕНОМ КУРТИЈЕВИХ ГРАДОНАЧЕЛНИКА НА СЕВЕРУ: Почиње се са прикупљањем потписа

Новости онлине

17. 01. 2024. у 07:57

ПРИКУПЉАЊЕ потписа за смену градоначелника Лепосавића почеће данас, изјавио је за Танјуг члан иницијативне групе из те општине Веселин Радовић.

СРБИ КРЕЋУ СА СМЕНОМ КУРТИЈЕВИХ ГРАДОНАЧЕЛНИКА НА СЕВЕРУ: Почиње се са прикупљањем потписа

FOTO: Novosti

Он је објаснио да је у понедељак добијено овлашћење да се за прикупљање потписа користи простор испред зграде Општине Лепосавић.

- Сутра од 9 сати почећемо прикупљање потписа за смену нелегалних и нелегитимних власти које се налазе у општини Лепосавић. Крајње је време да се зауставе акције које спроводе против српског народа - рекао је Радовић у уторак. Он је поручио да очекује велики одзив грађана.

Раније у уторак, Сања Кртинић из грађанске иницијативе за смену градоначелника Северне Митровице изјавила је да ће прикупљање потписа за смену градоначелника те општине такође почети данас од 9 часова.

Она је потврдила да су прикупљена сва потребна документа и да ће се потписи прикупљати у хали спортова у Косовској Митровици.

Кртинићева је нагласила да је тренутни, нелегитимно изабрани градоначелник доносио одлуке које нису у интересу грађана те општине и додала да очекује велики одзив грађана, јер верује да нико не подржава овакав начин вођења општина.

БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ - Бачена бомба у близини хотела

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику