ШЕШЕЉ УПОЗОРАВА И ОТКРИВА ШТА НАМ СЕ СПРЕМА: У њима је велико зло и они ће га просути кад-тад (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ изјавио је да је главни циљ Ђиласове опозиције да преузме власт.
Фото: Н. Скендерија
- Међусобни сукоб грађана њима је средство за које сматрају да води том циљу. Ако они могу да преузму власт без сукоба, они ће то радо да учине. Њима сукоб није неопходан у сваком смислу, али су они спремни и на крвопролиће да би се докопали власти - казао је Шешељ.
Председник СРС каже да ни Мариника Тепић, ни остали ђиласовци, нису кренули у озбиљан штрајк са ризиком да изгубе живот.
- У штрајк глађу се иде кад је ствар толико озбиљна да човеку не буде жао да положи и свој живот. Мени је право да се сам браним било толико важно да сам био спреман да погинем ако не остварим то право које ми гарантује Европска конвенција о људским правима - изјавио је лидер радикала за Информер ТВ.
Шешељ је истакао да је велико зло у натовском делу опозиције и да ће они то зло просути на београдским улицама кад-тад.
(ало.рс)
Препоручујемо
ФАКУЛТЕТ ПОКОРИО ЗА МАЊЕ ОД ТРИ ГОДИНЕ: Ево коју средњу школу је завршио Војислав Шешељ
26. 12. 2023. у 19:32
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)