ТО НА РТС ТРАЈЕ ДУЖЕ ВРЕМЕ: Вућић - Само се неки праве да не виде

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

27. 12. 2023. у 19:05

ПРЕДСЕДНИК Србије гостујући у Дневнику ТВ Пинк осврнуо се и на извештај о негативном извештавању током предизборне кампање.

ТО НА РТС ТРАЈЕ ДУЖЕ ВРЕМЕ: Вућић - Само се неки праве да не виде

Фото: Принтскрин

Вучић је прокоментарисао истраживање да је он био најнападанија личност у кампањи. Говорио је и о негативном извештавању РТС.

- То траје дуже време, само се неки праве да то не виде. Чак су се уплашили када су мислили да ће маса заузети РТС, па су их пуштали пет пута. Данас су на кајрону имали да је Београд данас 27. најзагађенији град на свету. Каква је то вест да је нешто 27. на свету. То само показује да хоће да направе негативну вест. Али, то је њихова уређивачка политика, и ја не желим да утичем на њихов рад - казао је он.

О извештавању опозиционих медија, каже да не разуме како уопште може да хода улицом после толике мржње.

- То је 207 сати програма само против мене. У последњих месец дана! А 17 секунди против Драгана Ђиласа. И онда говоре о диктатури и медијским слободама. Али ја мислим да људи то све разумеју - казао је председник.

БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (63)

Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању