ВУЧИЋ УПИТАО: Где им се деде тих 49.000 гласача из Републике Српске?
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је током обраћања јавности поменуо је да многи желе да уруше Србију.
FOTO TANJUG/ TARA RADOVANOVIĆ
Подсетио је да су страни посматрачи сами пријавили да нису видели ниједну неправилност на њиховим бирачким местима.
Каже да ће многи покушавати да уруше Србију, као што је Курти изјавио да су "избори покрадени". Истиче да многи желе да Србија буде лутак кога ће покретати својим конопчићима.
- Институције Републике Србије окончаће изборни процес - казао је он.
- Где им се деде тих 49.000 гласача из Републике Српске? Није проблем што нападате Вучића или Додика већ зато што нападате наш народ из Републике Српске, ни крив ни дужан - рекао је он.
Нове парламентарне изборе је најавио за 2027. годину.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КИНА ПОКРЕНУЛА СПЕЦИЈАЛНУ ОПЕРАЦИЈУ КОД ТАЈВАНА: Пекинг жестоко одговорио двема државама
КИНА је објавила да је покренула „специјалну поморску операцију“ источно од Тајвана, чиме је додатно заоштрила свој одговор на недавни договор Јапана и Филипина. Те две државе, наиме, планирају да покрену преговоре о поморским границама у том подручју и дубље повежу своје одбрамбене снаге, јавља Блумберг.
07. 06. 2026. у 10:04
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (59)