ПРОПАЛА ЛАЖ ЂИЛАСОВАЦА О 40.000 БИРАЧА ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: "Само 6.000 Срба из РС гласало на изборима у Србији"
ТЕЛЕВИЗИЈА Н1 је у програм укључила политичког аналитичара из Бањалуке Срђана Пухала, човека који је настројен против председника Александра Вучића и редован је гост Н1, али није могао да прећути лаж "Србије против насиља" о 40.000 лажних бирача из Републике Српске.
Фото: Принтскрин
- Морате имати у виду да се у Републици Српској добијање српског држављанства доживљава као патриотски чин, а одлазак у Србију на гласање као симболична порука да не постоји граница између нас, и то је тако дуги низ година! Око 12.500 људи у Републици Српској је имало право гласа у Србији на овим изборима, а од тога је тек половина изашла! То није проценат који може да утиче на резултат! Немојте да кривите обичне мале људе за то! - казао је Пухало.
Препоручујемо
МАРИНИКА ПРИЗНАЛА ДА СУ ИЗБОРИ БИЛИ ПОТПУНО ЧИСТИ: Потписали смо све записнике (ВИДЕО)
19. 12. 2023. у 17:58
ЖЕНЕ ПОЛУДЕЛЕ ЗА ЊИМ: Ко је згодни репортер РТС-а о коме сви причају? (ФОТО)
19. 12. 2023. у 15:43
ЧЕКА ИХ ВЕЛИКИ НОВАЦ: У јануару дебљи новчаници за три знака Зодијака
19. 12. 2023. у 16:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)