"ОВО ЈЕ ПРАЗНИК ДЕМОКРАТИЈЕ" Вучевић: Оптимиста сам да ће листа СНС победити на свим нивоима

Биљана Ристивојевић

17. 12. 2023. у 20:00

МИНИСТАР одбране и председник СНС Милош Вучевић изјавио је данас да се на изборима одлучује о ономе како желимо да видимо Србију у наредне четири године и да је оптимиста да ће листа "Србија не сме да стане" победити и на републичким, покрајинским као и свуда на локалним изборима.

ОВО ЈЕ ПРАЗНИК ДЕМОКРАТИЈЕ Вучевић: Оптимиста сам да ће листа СНС победити на свим нивоима

FOTO TANJUG/ NENAD MIHAJLOVIĆ

- Ово је празник демократије и верујем да ћемо се спрам тога сви заједно владати. Очекујем да избори прођу у фер демократској атмосфери и да сви учесници поступе исправно и подрже изборну вољу грађана, јер је то суштина избора и народног суверенитета - рекао је он после гласања у Месној заједници Народни хероји у Новом Саду.

Према његовим речима, гласање се одвија у фер условима, јер на изборима учествује велики број странака и коалиција и велики број посматрача.

Навео је да је било инцидената и да је нападнута једна активисткиња СНС јутрос пре девет сати у Улици Јанка Чмелика.

- Три нека јака хероја су напали девојку и ја очекујем да полиција реагује. Најважније је да нико не наседа на провокације, а инциденти требају онима који немају подршку грађана и који се боја избора - рекао је он.

Додао је да ће напредњаци подржати одлуку народа и честитати онима који буду победници, али да је оптимистичан да ће то бити листа СНС-а.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности