НЕ СМЕМ ДА СЕ ХВАЛИМ ОНИМ ШТО САМ УРАДИО Вучић: Ускоро отварање гасног интерконектора, али нећу учествовати
Председник Србије Александар Вучић гост је у јутарњем програму на ТВ Пинк где говори о актуелним темама.
Фото: Принтскрин/Пинк
- Донели смо један много глуп закон излазећи у сусрет европским вредностима и опозиционим ставовима, а то је да месец дана до кампање не можеш да отвориш ништа. Треба да отворимо гасни интерконектор пошто не смем да учествујем у свечаном отварању јер кажу да не смеш да се хвалиш оним што си урадио последњих месец дана. Све је то рађено како би се ограничиле могућности листе "Србија не сме да стане". Све то што ураде неће им бити довољно да победе. Ангажовао сам се зато што мислим да је страховито важно да Србија настави да се развија. Лако можемо да се вратимо у оно доба кад нам динар није био стабилан, време закатанчених фабрика отпуштања, време потпуно уништене привреде, нижих пензија, а наше је обећање да ће нам плата бити 1300 евра, пензије 600 евра, минималац преко 650 евра. То су велике, важне ствари - рекао је.
Препоручујемо
"ПОСЕБНО ХВАЛА ЈОКИЋУ" Вучић о листи подршке објављеној у "Новостима"
08. 12. 2023. у 09:22
ВУЧИЋ О КАМПАЊИ: Тешко је да одговорите на дневне оптужбе о вашој породици
08. 12. 2023. у 09:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (37)