ВУЧЕВИЋ У ЗРЕЊАНИНУ: Ветар дува у Банату, тако ћемо и ми 17. децембра да ”одувамо”политичку конкуренцију
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке обишао је данас напредњаке у Зрењенину.
Фото: СНС
Том приликом предеседник Вучевић је нагласио:
- Ветар дува у Банату, тако ћемо и ми 17. децембра да ”одувамо”политичку конкуренцију. Да одувамо оне који не знају ништа друго нег да нападају мајке и децу. Избори су тешки и судбоносни али и врло једноставни. Са једне стране имате листу Александар Вучић - Србија не сме да стане, а са друге све њих који сем мржње ништа не нуде. Избор је 17. децембра суштински једноставан, хоћете да се вратимо у период пре 2012., хоћете да се вратимо у период када је више од пола милиона мање људи радило, када смо свако јутро морали да гледамо курсну листу, а ко је од нас погледао курсну листу последњих 11 година, сви знамо да је динар стабилан и сви знамо да су пензије и плате редовне. Данас Србија није џак за ударање, 28 држава мање је признало такозвано Косово, саградили смо готово 500 км нових ауто путева, и градимо још толико, али пре свег ћа више од два пута смо повећали плате и пензије, а преживели смо поплаве, преживели мигрантске кризу, преживели смо две године короне, преживели смо две године рата у Украјини, где смо изложени огромним притисцима, сада и овај рат између Израела и Палестине, и све време смо успели да сачувамо државу, да нам људи не гину, да нам државу не понижавају, то је резултат свих вас, то је успех свих грађана Србије, али се то не подразумева, то врло лако може да се доведе у питање.
Фото: СНС
Зато 17. децембра број 1 Александар Вучић- Србија не сме да стане, да сачувамо наш Зрењанин, да сачувамо нашу једину, никада покорену отаџбину Србију! - поручио је Вучевић.
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)