"МИ ИХ НИСМО ИСПОРУЧИВАЛИ НА КОМАД ХАШКОМ ТРИБУНАЛУ": Вучић затражио велики аплауз за удружење бораца који су ратовали за Србију 90-тих
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије обратио се у Смедерву на Трећем предизборном скупу листе „Александар Вучић - Србија не сме да стане“ где је тражио од публике да поздрави великим апалузом удружење бораца који су ратовали за Србију 90-тих година.
Фото: СНС
- Једним великим аплаузом бих вас замолио да поздравимо, рекли су ми да има неколико удружења бораца, оних који су ратовали за Србију 90-их година, који су се борили за наш народ, да поздравимо наше јунаке највећим могућим аплаузом. Ми их нисмо испоручивали на комад или на килограм Хашком трибуналу као неки други. Можете ви то и јаче, заслужују то ти људи - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ: Избори ће бити одржани до краја године, можда и до Видовдана
31. 03. 2026. у 23:48
ДОДИК: Тражићемо састанак са Србијом због војног савеза Загреба, Тиране и Приштине
31. 03. 2026. у 23:32
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (61)