ЖАЛОСНО НА ШТА СУ СВЕ ЉУДИ СПРЕМНИ ЗАРАД ЛИЧНОГ ИНТЕРЕСА МИРКОВИЋ: Лажни еколог Ратко Ристић за мало пара "пева" све што му се наручи

Новости онлајн

09. 11. 2023. у 19:52

ЧЛАН Главог одбора Српске напредне странке, Александар Мирковић, рекао је да је Ратко Ристић, до јуче лажни еколог, а сада десничар у покушају, још једном потврдио да за мало пара, глуми и "пева" све што му се наручи.

ЖАЛОСНО НА ШТА СУ СВЕ ЉУДИ СПРЕМНИ ЗАРАД ЛИЧНОГ ИНТЕРЕСА МИРКОВИЋ: Лажни еколог Ратко Ристић за мало пара пева све што му се наручи

Фото: СНС

Његово саопштење преносимо у целости: 

"Ратко Ристић, до јуче лажни еколог, а сада десничар у покушају, још једном је потврдио да за мало пара, глуми и "пева" све што му се наручи. Просто је невероватно да и данас има образа да прича о екологији и да глуми некакву забринутост и ако сви знају шта је радио, за шта се залагао као и на који начин је зарађивао новац.

Најбољи пример који говори о његовом моралу, етици као и части је што је у једном дану као члан ревизионе комисије Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре био сагласан да се издају дозволе за изградњу мини-хидроелектрана, а онда касније у току истог дана, учествовао на трибини где је говорио све најгоре баш о тим пројектима и "борио" се против њих. Ово чак није ни смешно, већ жалосно на шта су све људи спремни зарад личног интереса. Битно је нагласити и да између овог и Ђиласовог кандидата Обрадовића нема никакве разлике, јер и један и други су већ доказали да им реч и став, зависе од тренутне финансијске понуде.

Свакако, уједињени у мржњи према Александру Вучићу и постигнутим резултатима, покушаће да направе коалицију после избора и дочепају се власти, јер код Ђиласа ништа није бесплатно. Он своје мора да добије, а ове две марионете су се обавезале да му то и испуне. Међутим, уверен сам да грађани све ово препознају и да својим гласовима тако нешто неће дозволити као и да ће своју подршку дати политици Александра Вучића и Српске напредне странке, јер Београд и Србија, не смеју да стану."

БОНУС ВИДЕО: Како Ћута измишља: Умрећете од смеха

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)