ДВОЛИЧНОСТ: Лагала народ да ће Вучић увести санкције Русији дан после избора, а онда она затражила да их уведемо!
ДВОЛИЧНОСТ лидерке Заветника Милице Ђурђевић Стаменковски брзо је испливала на површину. Пре избора прича једно, а после сасвим друго.
Фото промо
3. 3. 2022. - Милица Ђ. Стаменковски: "Оно од чега ја стрепим и оно што је Српска странка Заветници изнела као свој став, јесте да је наредни корак увођење санкција Русији које ће власт одгодити за после избора јер им не одговара да то учине у предизборној кампањи!"
31. 5. 2022. - Милица Ђ. Стаменковски: "Ми треба да следимо политику Мађарске!" - А Мађарска је увела све пакете санкција Русији!
Председник Вучић је и даље једини у Европи који није увео санкције Русији!
Препоручујемо
ШУТАНОВАЦ О СТАРИМ КАДРОВИМА ДСС: Кога брига што је био против Ђинђића
05. 11. 2023. у 18:30
ГЛАС ЗА ОПОЗИЦИЈУ ИДЕ ЂИЛАСУ: Вучић о лажним европејцима и квази патриотама
05. 11. 2023. у 18:22
БРНАБИЋ: У Србији никада прљавија изборна кампања, пређене црвене линије
05. 11. 2023. у 15:21
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (58)