ПОТРЕСНЕ СЦЕНЕ ИСПРЕД КУЋА МИЛЕНКОВИЋА И МИЈАИЛОВИЋА: Тела двојице убијених Срба превезена у Лепосавић (ВИДЕО)
ТЕЛА двојице Срба из Лепосавића, Игора Миленковића и Бојана Мијаиловића, убијених прошле недеље у Бањској, које је породица раније данас преузеле са Института за судску медицину у Приштини, превезена су у њихове домове, у којима се окупљају родбина и пријатељи.
Фото: Принтскрин/Косовоонлајн
Испред породичне куће Миленковића у Лепосавићу, у улици 24. новембра, допремљено је тело убијеног уз пратњу возила Хитне помоћи и колега из Дома здравља.
У Лепосавић, у његов дом у Улици Доситеја Обрадовића, допремљено је и тело Бојана Мијаиловића.
Тела убијених су из капеле у Рудару код Звечана преузеле породице.
Игор Миленковић биће сахрањен сутра, на гробљу у месту Граничане, док ће други убијени Србин из Лепосавића, Бојан Мијаиловић бити сахрањен на Новом гробљу у том месту.
Тројица Срба убијена су 24. септембра у Бањској, након сукоба са Косовском полицијом, у којем је страдао и један полицајац.
(косовоонлајн)
БОНУС ВИДЕО: Тела тројице Срба убијених у Бањској стигла у Звечан
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (1)