КУРТИЈЕВ МИНИСТАР ЛИКУЈЕ НАД УБИСТВОМ СРБИНА: Срамна објава Радоице Радомировића (ФОТО)

ЗАМЕНИК министра за заједнице и повратак у влади лажне државе Косово Радоица Радомировић поделио је на друштвеној мрежи Фејсбук фотографију једног од настрадалог Србина у Бањској уз поруку "овако заврше Радоичићеви терористи који злоупотребе донацију од 20 милиона", коју је недуго затим и обрисао.

КУРТИЈЕВ МИНИСТАР ЛИКУЈЕ НАД УБИСТВОМ СРБИНА: Срамна објава Радоице Радомировића (ФОТО)

Фото Кабинет премијера тзв. Косова

- Овако завршите када добијете 20 милиона донацију коју злоупотребите ви и остали Радоичићеви терористи. Срамота - стоји у првој објави Радомировића.

Фото: Фацебоок/Принтсцреен

Он је убрзо након објављивања тог поста, исти и обрисао, а затим и демантовао да има било какве везе са објавом, наводећи да се ради о лажном профилу.

- У тренутку највеће боли за све стране, таргетирање људи и наставак пропагандног рата није престало. Без имало пијатета према свим настрадалима, активира се лажни профил који има за циљ подвалу и превару. Демантујем да са овом објавом имам икакве везе. И поручујем јавности да им ништа није свето - навео је Радомировић.

Фото: Фацебоок/Принтсцреен

(Косово онлајн)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!