НА ЗАХТЕВ АДВОКАТА: Суђење Слађану Трајковићу одложено за четврти август

Д.З.

27. 07. 2023. у 11:11

ПРЕД Основним судом у Приштини данас је требало да се одржи суђење Слађану Трајковићу бившем припаднику косовске полиције оптуженом за наводни ратни злочин против цивилног становништва, али је на захтев његовог браниоца адвоката Дејана Васића суђење је одложено.

НА ЗАХТЕВ АДВОКАТА: Суђење Слађану Трајковићу одложено за четврти август

фото приватна архива

Наиме, Васић је захтевао одлагање рочишта док му се не доставе списи предмета у које као одвокат одбране није имао увида због чега, како је рнаије објаснио Новостима, није могао ни да припреми одбрану.

Иначе, како је кратко "Новостима" рекла Сузана, супруга Слађана Пантића суђење је одложено за четврти август.

Међутим и супруга и његов бранилац упозоравају на лоше Трајковићево здрваствено стање због чега је адвокат Васић захтевао његово лечење у адекватној здравственој установи предложивши чак и меру јемства.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ШОК: Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон

ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"

БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.

06. 04. 2026. у 19:11

Коментари (0)

ИТАЛИЈИ ОДУЗИМАЈУ ЕУРО 2032?! Хаос у европском фудбалу!