"ПОЧЕТАК ЗАЈЕДНИЧКЕ БОРБЕ": Брнабић разговарала са параолимпијским првацима и секретаром спортског Савеза особа са инвалидитетом (ФОТО)
ПРЕМИЈЕРКА Србије, Ана Брнабић данас је у згради Владе угостила Драженка Митровића, светског шампиона и светског рекордера, Милана Срдића, параолимпијцау кошарци у колицима и Немању Радовића, генералног секретара спортског Савеза особа са инвалидитетом Београд.
Фото: Инстаграм/anabrnabic
- Данас сам се у Влади Србије, на моје велико задовољство, састала са Драженком Митровићем, светским шампионом и светским рекордером, Миланом Срдићем, нашим параолимпијцем у кошарци у колицима и Немањом Радовићем, генералним секретаром спортског Савеза особа са инвалидитетом Београда. Срели смо се почетком месеца на једном пријему и договорили смо данашњи састанак како бисмо заједничким снагама пребродили све препреке и изазове на путу до потпуно инклузивног друштва. Разговарали смо о текућим пројектима и сложили смо се да је неопходно да дечија игралишта у Србији буду доступна и прилагођена свој деци. То је само почетак наше заједничке борбе и сигурна сам да ћемо успети - написала је премијерка на свом Инстаграм профилу.
Препоручујемо
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (3)