ГЛИШИЋ УПИТАО БАСТУ: Шта је Раде, маца појела језик?

МИНИСТАР привреде, Раде Баста, поручио је Вучићу да "хапси багру која на протесту бије народ и новинаре".

ГЛИШИЋ УПИТАО БАСТУ: Шта је Раде, маца појела језик?

Фото Танјуг

На питање зашто нема реакције Басте, Глишић каже:

 - Изађи мала, изађи мала! Шта је Раде, маца појела језик? Јак си изгледа само у додворавању онима који не мисле добро Србији. Ако недостаје снаге, позови Дачића, Палму, сигуран сам да ће ти у помоћ притрчати и Срђан Миливојевић, Мариника Тепић. Јави се НАТО олошу - рекао је Глишић.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (57)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?