СТУПАРУ СМЕТАЈУ СРБИ СА КиМ: Поручио им да су "будале"

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

01. 06. 2023. у 19:43

НОВИНАР Слободан Ступар обратио се поводом ситуације на КиМ и поручио Србима да су “будале”.

СТУПАРУ СМЕТАЈУ СРБИ СА КиМ: Поручио им да су будале

FOTO: Novosti

Он је на свом твитер налогу написао:

Каквих будала има на северу Косова - невероватно ?!!?

Тај што је смислио "шалу" са козом први ће побећи у Србију.

Херојски.

Иначе овај новинар ББЦ је познат и по скандалозним изјавама у којима промовише насиље над женама, попут оне упућене судији из Новог Сада - да ће  "изван зграде суда и лепу шамарчину због поменуте претње" и да "шамар може бити део народне воље".

Фото Твитер Слободан Ступар

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (2)

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове