ПОЛИТИЧКИ ЛЕШИНАРЕ НАД НАЦИОНАЛНОМ ТРАГЕДИЈОМ Кајтез: Циљ протеста ослабити позицију Србије у одбрани Косова
ИЛИЈА Кајтез, стручњак за безбедности и социолог наводи да део опозиције политички лешинари над две наше националне трагедије.
Фото: Printscreen
-Никаква борба против насиља не стоји из њихових протеста и блокада, већ суморна подршка грађана, па желе тугу људи да искористе како би скренули пажњу на себе. Али и начин како то раде је упитан, незаконит. Ако дође до блокаде путева, они се постављају изнад закона, изнад народа јер им ускраћују право на слободу кретања, каже Кајтез и открива да није убеђен да иза свега стоје прсти неке стране обавештајне службе и светских центара моћи како би ослабили позицију Србије у одбрани Косова.
Према његовим рачима, ово политичко лешинарење над трагичним догађајима који су задесили људе у нашој земљи, не може донети ништа добро.
(Ало)
Препоручујемо
БОЉЕ МРДИЋЕВИ ЗАКОНИ НЕГО ПИЦУЛИНИ: Угљеша Мрдић о најближем Поношевом сараднику
27. 01. 2026. у 19:53
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (25)