ЛИЦЕ НАСИЛНИШТВА: Они су организатори политичких протеста

СРЂАН Миливојевић, Јово Бакић и Милован Бркић организатори су политичког протеста који је у понедељак одржан у Београду, а чију је идеологију следио и остатак опозиције.

ЛИЦЕ НАСИЛНИШТВА: Они су организатори политичких протеста

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Миливојевић се "прославио" тиме што је јавно изрекао да ће деца и брат председника Вучића бити пронађени у шахту као убијени лидер Либије Моамер Гадафи. Миливојевић који је, такође, тражио ослобађање човека који је позвао на убиство председника - и државни удар Дејана Петра Златановића, сада је био званични организатор тобожњег протеста против насиља.

Миливојевић је јасно потврдио да се не ради ни о каквом протесту против насиља већ да је циљ протеста искључиво политички.

- Вучићу, одлази! - била је порука коју је Миливојевић изговорио на крају протеста у понедељак.

Јово Бакић у јучерашњој изјави за Н1 потврдио је да опозиција и њихове присталице желе крв по улицама Београда.

- Употребили су речи које сам рекао пре неколико година иза којих стојим и данас. Ја бих заиста волео да их јурим по улицама и мислим да ће се то и десити, макар ја не био ту, можда ме смрт претекне… Они ће бити јурени по улицама. То је више него извесно. Кажем и данас то што сам рекао пре неколико година, али они да би монтирали су искористили моје речи за тај мали урадак пропагандни - истакао је Бакић за Н1.

Фото: Принтскрин

Да протесте организују силеџије и потенцијалне убице, потврђују и претње Милована Бркића упућене председнику Србије Александру Вучићу.

- Десиће се то што се десити мора. Каква протестна шетња? Ми треба да уђемо према скупштини, да ухватимо идиота и да му откинемо главу - казао је Бркић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (133)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!