ПОСЛАЛИ ТЕЛЕГРАМ: Пленковић и Милановић упутили саучешће поводом масовне пуцњаве у Београду
ПРЕДСЕДНИК и премијер Хрватске Зоран Милановић и Андреј Пленковић упутили су данас телеграме саучешћа поводом пуцњаве која се десила у Основној школи "Владислав Рибникар" на Врачару, а у којој је убијено девет особа, од тога осам ученика.
Фото: Танјуг/Хина/Марио Стрмотић/Едвард Сушак
Председник Милановић упутио је телеграм саучешћа председнику Србије Александру Вучићу, саопштено је данас са Пантовчака.
- Пренесите изразе наше најдубљег саучешћа породицама страдалих. Желимо брз опоравак повређенима те снагу и храброст како би пребродили последице овог бруталног напада - написао је Зоран Милановић у телеграму саучешћа.
Премијер Хрватске Андреј Пленковић упутио је телеграм саучешћа српској премијерки Ани Брнабић поводом масовне пуцњаве у Основној школи „Владислав Рибникар“ у Београду, изразивши ожалошћеност тако великим бројем изгубљених дечијих живота.
- Молим Вас примите изразе мог искреног саучешћа поводом масовне пуцњаве у основној школи у Београду. Породицама убијених изражавамо искрено саучешће, а рањенима желимо брзи опоравак - стоји у писму председника Владе Хрватске.
Препоручујемо
ХИТНО СЕ ОГЛАСИО МУП: Апослутна лаж се шири друштвеним мрежама и појединим медијима
28. 01. 2026. у 13:47
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (2)