ВЛАДИКА ТЕОДОСИЈЕ ПОСЕТИО РАЊЕНОГ ЈОВАНОВИЋА: Подарио му бројаницу и пожелео оздрављење - Србин се опоравља

Драгана ЗЕЧЕВИЋ

15. 04. 2023. у 11:30

ЕПАРХИЈА Рашко–призренска саопштила је да је епископ рашко-призренски Теодосије у КБЦ Косовска Митровица посетио Милана Јовановића, кога је из ватреног оружја ранио припадник тзв. косовске полиције на пункту код Бистричког моста на северу Косова и Метохије на путу Лепосавић-Косовска Митровица.

ВЛАДИКА ТЕОДОСИЈЕ ПОСЕТИО РАЊЕНОГ ЈОВАНОВИЋА: Подарио му бројаницу и пожелео оздрављење - Србин се опоравља

ФОТО ЕПАРХИЈА РАШКО ПРИЗРЕНСКА

Владика Теодосије је Јовановићу, подарио бројаницу и пожелео му оздрављење и благословене васкршње празнике.

Иначе, рањени Јовановић отац троје деце опоравља се у болничком центру у Косовској Митровици, а у среду је после протесне шетње грађана севера и студената до места на којем је рањен Јовановић започето потписивање петиције за повлачење припадника специјалне ксоовске полиције са овог подручја због тортуре коју спроводе према српском народу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута