ПУНА ПОДРШКА ПРЕДСЕДНИКУ ВУЧИЋУ Селаковић: Предаја није била нити ће бити опција
МИНИСТАР Никола Селаковић реаговао је поводом претњи убиством председнику Србије Александру Вучићу које су данас изречене испред Председништва на скупу екстремиста.
Фото: Танјуг
- Ко је у стању да на Дан државности Србије прети смрћу председнику Србије, да гази српску заставу и организује хаос у престоници, не мисли добро ни Србији ни српском народу већ ради директно и отворено против Србије и Срба, против наше борбе за наше Косово и Метохију, против будућности наше деце.
Пуна подршка председнику Вучићу!
Предаја није била нити ће бити опција! - пише на Инстаграм профилу nikolaselakovic.official
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ИЗ ВРХА РУСИЈЕ: Запад није одустао од организације "мајдана" у Србији
18. 12. 2025. у 19:11
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (4)