ДРАСТИЧНО ПОГОРШАНО ЗДРАВСТВЕНО СТАЊЕ СЛАЂАНА ТРАЈКОВИЋА: Породица и пријатељи ухапшеног Србина сутра протестују у Приштини
ПОРОДИЦА и пријатељи Слађана Трајковића, бившег припадника полиције тзв. Косова, протестују сутра испред Специјалног тужилаштва у Приштини.
фото Д.З.
Породица Слађана Трајковића бившег припадника косовске полиције који је ухапшен средином децембра прошле године под оптужбом да је наводно учествовао у ратном злочину најавила је за сутра ујутру у девет сати протест испред зграде Специјалног тужилаштва у Приштини.
Породица , пријатељи и комшије Трајковића који су недавно у северној Митровици протестовали због његовог хапшења тврдећи да је невин и да чак не зна ни где се налазе села у којима је наводно починио злочин, захтевали су да му се омогући одбрана са слободе или да му се како је навео адвокат Дејан Васић, обезбеди лечење у клиничком центру у Митровици.
И док опомињу да су Трајковићу грубо прекршена сва основна људска права јер је прво ухапшен а потом тужилаштво тражи сведоке за његову наводну кривицу, његова породица и пријатељи указују на драстично погоршање његовог здравственог стања.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (2)