ЈОШ ЈЕДАН ВАЖАН СУСРЕТ У ДАВОСУ: Вучић се састао са Бернаром Емијеом (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се на маргинама Светског економског форума у Давосу са генералним директором за спољну безбедност у Министарству одбране Републике Француске Бернаром Емијеом.
Фото: Инстгарам/buducnostsrbijeav
- Садржајан и користан разговор са Бернаром Емијеом @армеес_гоув. Разменили смо мишљења о главним безбедносним питањима у светлу актуелне геополитичке ситуације, а уваженог саговорника сам детаљније упознао са ситуацијом на Косову и Метохији.
- Разговарали смо и о ширењу сарадње у циљу што боље заштите наших грађана у данашњем окружењу пуном изазова - написао је председник на свом Инстграм налогу.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (42)