ВУЧИЋ ГОСТ ЕМИСИЈЕ „ЋИРИЛИЦА“: Вечерас од 21 час председник о актуелним темама
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вечерас ће бити гост у емисији „Ћирилица“ на „Happy телевизији“.
Фото: Принтсцреен/РТВ Пинк
Главни и одговорни уредник „Happy телевизије“ Миломир Марић од 21 час угостиће председника Републике Србије.
Са председником Вучићем разговараће о круцијалним политичким питањима која окупирају читав регион.
Председник ће током емисије приложити валидну документацију у вези са нападима на његовог сина Данила, који су имали за циљ да дискредитују и криминализују његову породицу.
Препоручујемо
ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ЗИЈАДЕ: "Изостаје јаснија осуда деструктивне политике Приштине"
16. 01. 2023. у 12:04
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (115)